PL
  • PL

Oferta

Czy zauważyłeś rosnące rachunki za energię w Twojej firmie? Na pewno tak. A czy wiesz, że części  z tych kosztów mógłbyś uniknąć? Jak zdecydowana większość polskich przedsiębiorców nie jesteś pewnie w stanie zrozumieć rachunku za energię, więc nie możesz dobrać najlepszej dla siebie taryfy. Zapewne nie dysponujesz również żadnymi urządzeniami, które potrafią mierzyć jakość dostarczanej energii oraz na bieżąco monitorować jej zużycie. To wszystko powoduje, że płacisz za nią coraz więcej. Jeżeli chcesz to zmienić, skorzystaj z Renergiq czyli usługi profesjonalnego audytu oraz zarządzania energią dla małych i średnich przedsiębiorstw produkcyjnych.

Dlaczego warto zdecydować się na Renergiq?

AUDYT

Audytujemy liczniki, a nie faktury, ponieważ tylko w taki sposób można precyzyjnie określić źródła marnotrawstwa energii oraz wskazać sposoby likwidacji tych problemów.

POBIERAMY DANE Z SYSTEMÓW ERP    

Integracja z systemem księgowym XL firmy Comarch zapewnia bieżącą kontrolę ponoszonych opłat i szczegółową identyfikację nadmiernych kosztów.

KONTROLA

Kontrolujemy nieograniczoną liczbę urządzeń, a także potrafimy zbierać dane do analizy z niemal każdego z nich, co odróżnia nas od rozwiązań konkurencyjnych.

OBSŁUGA

Nie musisz angażować swoich pracowników ani innych zasobów, bo zapewniamy stałą obsługę systemu oraz szybko reagujące wsparcie techniczne i doradcze.

PŁATNOŚCI

Płacisz tylko za konkretne efekty, audyt jest płatny jednorazowo, natomiast w przypadku usługi zarządzania energią pobieramy ustalony wcześniej w umowie procent od wygenerowanych oszczędności za mniejsze zużycie energii.